İyem Logo

İZOCAM HAVA DURUMU

23 Ekim 2017
19:46

°C

KATILIM BİLGİLERİ

Genel Bilgiler


Seminerlerin Yeri
Programımız dahilinde yer alan tüm eğitim seminerleri İYEM salonlarında gerçekleştirilecektir.

Öğretim Görevlileri
Teorik ve pratik eğitim seminerleri üniversitelerimizin değerli öğretim üyeleri ve konusunda uzman kişilerce verilecektir.

Seminer Süresi
Eğitim seminerleri dönemsel programlar çerçevesinde; belirtilen tarihlerde 09:45 -17:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Ön Kayıt ve Katılım Koşulları
Katılımcı sayısı 20 kişi ile sınırlıdır. Ön kayıt için lütfen seminer başlangıç tarihinden en geç iki hafta önce Program Kitapçığı'mızda yer alan Eğitim Semineri Katilim Formunu doldurarak fakslayın ya da www.iyem.com.tr internet adresindeki formu doldurarak elektronik posta ile yollayın. Gönderdiğiniz yazılı başvuruya istinaden seminerden önce tarafınıza bilgi verilecektir.

Seminere katılamamanız durumunda, seminer başlangıç tarihinden en geç 1 hafta önce merkezimize yazılı bilgi vermeniz gerekmektedir.

Seminere yeterli katılım olmaması durumunda İYEM, semineri erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda seminer başlangıç tarihinden bir hafta önce tarafınıza bilgi verilecektir.

Sertifika
Seminer sonunda Başarı veya Katılım Sertifikası verilecektir. Sertifika alabilmek için seminerlere devam şarttır.

Ulaşım
İYEM'e ulaşım; İstanbul Anadolu yakasından hareket edecek servisimizce, program kitapçığımızda yer alan Servis Güzergâh ve Saatleri Çizelgesi çerçevesinde yapılacaktır.

Servis güzergâhları konusunda ayrıntılı bilgi; www.iyem.com.tr ya da İzocam Yalıtım Eğitim Merkezi (İYEM) telefonlarımızdan (0262-754 81 71/72 ) da öğrenilebilir.

Kendi imkânları ile gelmek isteyen katılımcılar için İYEM'in konumu, arka kapaktaki krokide gösterilmiş ayrıca; www.iyem.com.tr adresimizde yayınlanmıştır.

Ücret
Yalıtım Eğitim Merkezimizdeki eğitim seminerleri ve seminerler süresince sunulacak öğle yemekleri ile ikramlar ve ulaşım ücretsiz olup, konaklamalar katılımcılara aittir.

Ders Notları
Yalıtım Eğitim Merkezimideki eğitim seminerlerimizde katılımcılarımıza sunulacak, ders notları, dökümanlar ve ilgili görsel malzemeler uzman kadromuzca hazırlanarak, katılımcılarımıza ücretsiz olarak verilecektir.

Eğitimlerimiz için hazırlanan dökümanlar sadece, ilgili eğitime iştirak eden katılımcılarımıza verilebilecektir.